
Мобильный телефон Motorola Edge 60 Fusion 8/256GB Amazonite (PB7E0036RS)
13 397 ₴
- В наличии
- Код: 00-00031995
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6.67", 2712 x 1220, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7300, 8Gb, 256Gb, 50 + 13 Mpx, Стабилизация - цифровой, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5200 mAh, пыле/влагозащита, гироскоп, быстрая зарядка, Стана - Новый, бирюзовый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Бирюзовый |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 180 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2712x1220 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Mali-G615 MP2 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.88 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;A-GPS |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 13 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 68W;IP69 certified |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 161.2 x 73.08 x 8.25 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Motorola Edge 60 Fusion |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процессора | 2.5 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 13 397 ₴









