Состояние товара - Новый, 6.67", 2712 x 1220, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7300, 12Gb, 256Gb, 50 + 50 + 10 Мп, Стабилизация - оптическая, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5200 mAh, быстрая зарядка, стереодинамики, зеленый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2712x1220 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceUnlock;Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G615 MP2 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 50 + 10 Мп |
| Особенности | IP68 certified;IP69 certified |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 73 х 7.9 х 161 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Motorola Edge 60 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;спалах |
| Частота процессора | 2.5 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 14 272 ₴










