
Мобильный телефон Infinix Smart 20 4/128Gb Shadow Black (4894947122583)
5 818 ₴
- В наличии
- Код: 00-00049785
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Состояние товара - Новый, 6.78", 1576 х 720, 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G81 Ultimate, 4 Gb, 128Gb, 8 Mpx, Front - 8 Mpx, WI-FI, NFC, 5200 mAh, FM-радио, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Оснащение | FM-радио |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 189 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio G81 Ultimate |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | WI-FI;NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Запис відео основної камери | WQHD (2560х1440) |
| Запис відео фронтальної камери | WQHD (2560х1440) |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект поставки | документація;зарядний пристрій;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Основна камера | 8 Mpx |
| Особенности | IP64 |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 78.8 х 7.7 х 167.7 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;спалах |
| Частота процессора | 2.0 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 5 818 ₴






