Состояние товара - Новый, 1.77", 2.8", 240x320, 60 Гц, CPU - Unisoc T107, 64Mb, 128 Mb, 0.3 Mpx, Стабилизация - цифровой, Bluetooth, 1450 mAh, фонарик, красный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMD |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Оснащение | Фонарик |
| Форм-фактор | Раскладной |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 136.4 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T107 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Мультимедиа | |
| Функции камеры | Вспышка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Встроенная память | 128 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 1.77";2.8" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Комплект поставки | акумуляторна батарея;документація;кабель;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;музичний плеєр |
| Оперативная память | 64 Mb |
| Операционная система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;нотатки;телефонна книга |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Особенности | IP54 certified |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 198.9 х 55 х 19 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Також шукають | Китайські;маленькі;розкладні;2025 року;до 3000 грн;до 3500 грн;до 4000 грн;до 5000 грн;до 6000 грн;д |
| Тип дисплея | QQVGA |
| Формат SIM-карти | Mini |
Информация для заказа
- Цена: 2 804 ₴










