Состояние товара - Новый, 2.4", 240x320, CPU - Unisoc 6531F, 16 Mb, 8Gb, 2500 mAh, темно-серый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMD |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc 6531F |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Вес | 83.1 грам |
| Встроенная память | 8 Gb |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 2.4" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Комплект поставки | акумуляторна батарея;документація;зарядний пристрій;кабель;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;музичний плеєр |
| Оперативная память | 16 Mb |
| Операционная система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;телефонна книга |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 130 х 52.9 х 14.8 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
Информация для заказа
- Цена: 1 153 ₴





