1.77", 240x320, 60 Гц, CPU - Unisoc SC6533G, 4Mb, 4Mb, 0.08 Mpx, 1000 mAh, FM-радио, фонарик, серый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMD |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 74 г |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Встроенная память | 4 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 1.77" |
| Комплект поставки | акумуляторна батарея;документація;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал екрану | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Оперативная память | 4 Mb |
| Операционная система | Nokia Series 30+ |
| Оснащение | FM-радіо;ліхтарик |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Особенности | IP54 certified |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Процессор | Unisoc SC6533G |
| Розміри (мм) | 50 х 13.65 х 114.54 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Тип дисплея | QVGA |
Информация для заказа
- Цена: 809 ₴



