Состояние товара - Новый, 6.1", 1179 х 2556, 60 Гц, CPU - Apple A16 Bionic, 256Gb, 48 + 12 Mpx, Стабилизация - оптическая, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, пыле/влагозащита, гироскоп, беспроводная зарядка, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 171 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Apple A16 Bionic |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безопасность | FaceID |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;барометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 6.1" |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Іміджеві |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 6 core |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;iBeacon;QZSS;GPS;A-GPS |
| Операционная система | iOS 17 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Оснащение | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист |
| Основна камера | 48 + 12 Mpx |
| Особенности | IP68 certified |
| Особенности корпуса | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Разрешение экрана | 1179 х 2556 |
| Розміри (мм) | 147.6 x 71.6 x 7.80 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Apple iPhone 15 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | OLED |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функции камеры | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
Информация для заказа
- Цена: 40 127 ₴



