3.5", 320x480, 64Mb, 0.3Mpx, Bluetooth, 3000 mAh, FM-радио, фонарик, SOS клавиша, черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 125 г |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 320x480 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Встроенная память | 64 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Диагональ экрана | 3.5" |
| Комплект поставки | акумуляторна батарея;документація;зарядний пристрій;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Оснащение | FM-радіо;SOS клавіша;ліхтарик |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Особенности корпуса | Со съемной батареей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 55 х 14.5 х 155 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 16 Gb |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴









