Емкость - 20000 mAh, электрохимическая система - Li-pol, Источник заряда батареи - USB, интерфейсы подключения (выход) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальная выходная мощность, Вт - 70, выходной ток - 3 A, 2.5 A, 4.5 A, 2 A, 3.5 A, размер - 160 х 75 х 35 мм, материал корпуса - пластик, вес - 440 г, Цвет - черный
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GEAR |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 440 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Выходной ток | 2 A;2.5 A;3 A;3.5 A;4.5 A |
| Входное напряжение | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A;3.5 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму;захист від перегріву;захист від п |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 70 |
| Особенности | Power Delivery;Quick Charge 2.0;Quick Charge 2.1;Quick Charge 3.0;Quick Charge 4.0 |
| Назначение | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Размер | 160 х 75 х 35 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Информация для заказа
- Цена: 1 643 ₴



