Емкость - 40000 mAh, электрохимическая система - Li-pol, Источник заряда батареи - USB, интерфейсы подключения (выход) - 2 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальная выходная мощность, Вт - 65, выходной ток - 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, 3.25 A, размер - 140 х 68 х 56 мм, материал корпуса - термопластик, вес - 828 г, Цвет - серый
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aspiring |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 828 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 40000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C;2 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Выходной ток | 1.5 A;2 A;3 A;3.25 A;4.5 A |
| Входное напряжение | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A;3.25 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перевантаження по струму;захист від перегріву;захист від п |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 65 |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Особенности | Power Delivery;цифровий дисплей;Quick Charge 2.0;Quick Charge 3.0;65 W |
| Назначение | для ноутбука;для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Размер | 140 х 68 х 56 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Информация для заказа
- Цена: 2 617 ₴








