струйная, цветная, 6-ти цветная, A3, 5760 x 1440, Печать кол. - 22 ст/мин, Печать моно - 22 ст/мин, Подача - 100 листов, Выход - 100 листов, Wi-Fi, СБПЧ - есть
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 369 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Друк без полів | Да |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 5760 x 1440 |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Мінімальний розмір краплі | 1.5 pl |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Підтримка технологій прямого друку | Epson Smart Panel App;Wi-Fi Direct |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A3;A3+;A4;A5;A6;B5;C6;DL |
| Система кольоровості | 6-ти кольорова |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T09C14A;C13T09C24A;C13T09C34A;C13T09C44A;C13T09C54A;C13T09C64A |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;широкоформатні |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | персональний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 22 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 22 ст/хв |
| Швидкість фотодруку до | 12 сек/стр (10 x 15 см) |
Информация для заказа
- Цена: 34 543 ₴





