струйная, цветная, 4-х цветная, A4, 4800 х 1200, Печать кол. - 5 ст/мин, Печать моно - 8.8 стр/мин, Подача - 100 листов, Выход - 50 листов, USB, СБПЧ - есть
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Интерфейсы | USB |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Высота | 135 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Друк без полів | Да |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Підтримувані ОС | Windows 7 SP1;Windows 8.1;Windows® 10 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | 10 x 15 см;13 x 18 см;20 x 25 см;A4;A5;B5;Com 10;DL;Legal;Letter |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 0.6 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 11 Вт |
| Система кольоровості | 4-х кольорова |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-490;GI-490 C;GI-490 M;GI-490 PGBK;GI-490 Y |
| Також шукають | для фотографій;недорогі |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | персональний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 5 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 8.8 стр/хв |
| Швидкість фотодруку до | 60 сек/стр (10 x 15 см) |
| Плотность бумаги | 64 - 105 г/м²;64 - 275 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 5 566 ₴






