Технология печати - лазерная, монохромная, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 20 ст/мин, Подача - 150 листов, Выход - 100 листов, USB, Wi-Fi, Потребление - 313 Вт, 4.1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xerox |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота | 188 мм |
| Глубина | 215 мм |
| Ширина | 331 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Оперативная память | 128 МБ |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;B5;Com-10;Custom;DL;Executive;Folio;Legal;Letter;Monarch |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 37 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 313 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | 106R02773;106R03048 |
| Також шукають | бездротові;дешеві;недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Частота процессора | 600 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 4 695 ₴






