Технология печати - лазерная, цветная, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 21 ст/мин, Подача - 250 листов, Выход - 150 листов, Дуплекс - да, USB, Ethernet, Wi-Fi (опционально), Нагрузка в месяц - 100 000 стр, 22 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 55 дБ |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22 кг |
| Высота | 329 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi (опційно) |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 2.7" |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 100 000 стор |
| Підтримувані ОС | Windows 10;Windows 11;Windows 8;Windows 8.1 |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | K‑5490K;TK‑5490C;TK‑5490M;TK‑5490Y |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип друку | кольоровий |
| Час виходу першої сторінки | 11 сек |
| Частота процессора | 1000 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 21 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 220 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 13 091 ₴


