Лазерный принтер Kyocera Ecosys PA4000wx WiFi (110C1F3NL1)
17 882 ₴
- В наличии
- Код: 00-00048423
Лазерный принтер Kyocera Ecosys PA4000wx WiFi (110C1F3NL1)В наличии
17 882 ₴
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технология печати - лазерная, монохромная, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 40 ст/мин, Подача - 350 листов, Выход - 250 листов, Дуплекс - да, USB, Wi-Fi, Ethernet, Нагрузка в месяц - 80 000, 14.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.5 кг |
| Высота | 272 мм |
| Глубина | 393 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 2" |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 350 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Оперативная память | 512 МБ |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | монохромний |
| Частота процессора | 1000 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 220 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 17 882 ₴
