Технология печати - лазерная, монохромная, A4, 600 x 600, Печать моно - 29 стр/мин, Подача - 150 листов, Выход - 100 листов, Дуплекс - да, USB, Нагрузка в месяц - 20000 стр, Потребление - 420 Вт, 5.6 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейсы | USB |
| Уровень шума | 54 дБ |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Высота | 205 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | білий;сірий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативная память | 64 МБ |
| Підтримувані ОС | Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5 |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 420 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | W1360A;W1360X |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7.5 сек |
| Частота процессора | 500 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 7 649 ₴




