Технология печати - лазерная, монохромная, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 38 стр/мин, Подача - 350 листов, Выход - 150 листов, Дуплекс - да, USB, Ethernet, Нагрузка в месяц - 100 000 стр, Потребление - 531 Вт, 8.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Тайвань |
| Уровень шума | 54 дБ |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.5 кг |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 357 мм |
| Ширина | 381 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 2.7" |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 350 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 100 000 стор |
| Оперативная память | 1024 МБ |
| Підтримувані ОС | Android;iOS;Mac OS;Windows 10;Windows 7;Windows 8.1 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | 10 x 15 см;A4;A5;A6;B5;B6;C5;C6;DL;RA4 |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 1.2 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 531 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | CF259A;CF259X |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 6.5 сек |
| Частота процессора | 800 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 38 стор/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 175 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 24 006 ₴






