Технология печати - лазерная, монохромная, A4, 600 x 600, Печать моно - 18 ст/мин, Подача - 150 листов, Выход - 100 листов, USB, Нагрузка в месяц - 5000 стр, Потребление - 330 Вт, 5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Интерфейсы | USB |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 199 мм |
| Глубина | 364 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 5000 стор |
| Оперативная память | 32 МБ |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;B5;C5;Com-10;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 1.8 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 330 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 725 |
| Також шукають | недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7.8 сек |
| Швидкість монохромного друку | 18 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 7 357 ₴



