Технология печати - лазерная, монохромная, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 36 ст/мин, Подача - 250 листов, Выход - 150 листов, Дуплекс - да, USB, Wi-Fi, Ethernet, Нагрузка в месяц - 80 000, 9.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Уровень шума | 44 дБ |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.5 кг |
| Высота | 373 мм |
| Глубина | 249 мм |
| Ширина | 399 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 1.44" |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Linux;Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 070 |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 5 сек |
| Швидкість монохромного друку | 36 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 199 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 11 374 ₴





