Технология печати - лазерная, монохромная, A4, 2400 х 600, Печать моно - 29 стр/мин, Подача - 150 листов, Выход - 50 листов, Дуплекс - да, USB, Wi-Fi, Ethernet, Нагрузка в месяц - 20000 стр, Потребление - 1300 Вт, 5.9 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.9 кг |
| Высота | 213 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 4.3" |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативная память | 256 МБ |
| Підтримувані ОС | Linux;Windows 10 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;C5;DL;Legal;Monarch |
| Середня споживана потужність при друку | 1300 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 071;Canon 071H |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7.5 сек |
| Частота процессора | 1200 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 7 986 ₴




