Технология печати - лазерная, монохромная, A4, 2400 х 600, USB, 4.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Brother |
| Интерфейсы | USB |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота | 238 мм |
| Глубина | 189 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;Folio;Legal;Letter |
| Сумісний оригінальний картридж | TN-1075 |
| Також шукають | недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 10 сек |
| Частота процессора | 200 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 407 ₴



