лазерный, монохромный, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 20 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 150 листов, Выход - 100 листов, USB, Wi-Fi, 313 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xerox |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Высота | 257 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при скануванні | WSD-сканування;мережеве сканування на ПК;сканування в додаток TWAIN |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальная потребляемая мощность | 313 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 15 000 стор |
| Оперативная память | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Назначение | для малого офісу |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;C5;DL;Executive;Folio;ISO B5;JIS B5;Legal;Letter;Monarch;No.10;OFFICIO |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | А4 (297 х 216 мм) |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 2.3 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 37 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | 106R02773;106R03048 |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;недорогі;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Частота процессора | 600 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 7 018 ₴




