лазерный, монохромный, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 55 стр/мин, Сканер - планшетный, Подача - 100 листов, Выход - 250 листов, USB, Ethernet
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Об'єм пам'яті факсу | 100 номерів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 7" |
| Назначение | Для офиса |
| Підтримувані ОС | Linux;Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Custom;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 600 х 600 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сенсорний дисплей | є |
| Також шукають | зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип друку | монохромний |
| Тип факсу | чорно-білий |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Плотность бумаги | 60 - 220 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 63 506 ₴


