
Многофункциональное устройство Kyocera Ecosys MA4000fx (110C1B3NL0)
31 460 ₴
- В наличии
- Код: 00-00023418
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
лазерный, монохромный, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 40 ст/мин, Сканер - планшетный, протяжной, Подача - 850 листов, Выход - 150 листов, USB, Ethernet
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
| Высота | 417 мм |
| Глубина | 437 мм |
| Ширина | 412 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | двохсторонній друк;друк без полів |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання;стирання країв |
| Додаткові функції при скануванні | автоматичне двостороннє сканування;автоподача оригіналів;сканування в хмарні сервіси;сканування на U |
| Цвет | Серый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 850 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Оперативная память | 512 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 5-рядковий |
| Назначение | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Mopria (Android) |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Custom;DL;Legal;Letter |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 355 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-1270 |
| Також шукають | зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Час виходу першої копії | 6.6 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.4 сек |
| Частота процессора | 1000 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 200 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 31 460 ₴



