строгий, цветной, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 12 ст/мин, Печать кол. - 6.8 стр/мин, Сканер - планшетный, Подача - 100 листов, Выход - 50 листов, USB, СБПЧ - есть
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Интерфейсы | USB |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.3 кг |
| Высота | 158 мм |
| Глубина | 361 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Светло-серый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 6.5 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 12 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 2 000 стор |
| Оперативная память | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.5" |
| Назначение | для малого офісу |
| Підтримувані ОС | Linux;Windows 10 |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | HP GT52;HP GT52C;HP GT52M;HP GT52Y;HP GT53;HP GT53XL |
| Також шукають | зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | термічна струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої копії | 14 сек |
| Час виходу першої сторінки | 14 сек |
| Частота процессора | 1000 МГц |
| Швидкість кольорового друку | 6.8 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 12 ст/хв |
| Плотность бумаги | 75 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 8 499 ₴






