лазерный, монохромный, A4, 600 x 600, Печать моно - 20 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 150 листов, Выход - 100 листов, USB, 264 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейсы | USB |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.4 кг |
| Высота | 197 мм |
| Глубина | 264 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальная потребляемая мощность | 264 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 8 000 стор |
| Оперативная память | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Назначение | Для дома |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;Custom;DL |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 400 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | 150A |
| Також шукають | зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Частота процессора | 500 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Плотность бумаги | 65 - 120 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴





