лазерный, монохромный, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 40 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 900 листов, Выход - 150 листов, USB, Ethernet
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна кількість копій | 50 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 900 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 10000 стр |
| Оперативная память | 1024 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2.7" |
| Назначение | для малого офісу |
| Підтримувані ОС | Android;Chrome OS;iOS;Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 1200 x 1200 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | W1510A |
| Також шукають | зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип друку | монохромний |
| Тип факсу | чорно-білий |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.5 сек |
| Частота процессора | 1000 МГц |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 105 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 25 879 ₴



