лазерный, монохромный, A4, 600 x 600, Печать моно - 29 стр/мин, Сканер - планшетный, Подача - 150 листов, Выход - 100 листов, USB, Ethernet, 453 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 51 дБ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.5 кг |
| Высота | 294 мм |
| Глубина | 308 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | двохсторонній друк;друк на конвертах |
| Цвет | білий;сірий |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальная потребляемая мощность | 453 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 29 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативная память | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 1.6" |
| Назначение | для малого офісу |
| Підтримувані ОС | Mac OS;Windows 10;Windows 7;Windows 8;Windows 8.1 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5 |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.6 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 3.3 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | W1360A;W1360X |
| Також шукають | зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7 сек |
| Частота процессора | 500 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 12 599 ₴








