лазерный, монохромный, A4, 1200 х 1200, Сканер - планшетный, Подача - 150 листов, Выход - 100 листов, USB, Wi-Fi, Ethernet, 300 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 360 мм |
| Глубина | 309 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | білий;чорний |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальная потребляемая мощность | 300 Вт |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 10000 стр |
| Об'єм пам'яті факсу | 400 сторінок |
| Оперативная память | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 2 рядки по 16 символів |
| Назначение | Для дома |
| Підтримувані ОС | Windows 10;Windows 7;Windows 8;Windows Server 2008 R2;Windows Server 2012;Windows Server 2016 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Com 10;Custom;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.2 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 1.9 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | W1105A;W1106A;W1107A |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | монохромний |
| Частота процессора | 600 МГц |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 4800 х 4800 |
Информация для заказа
- Цена: 12 712 ₴






