лазерный, цветной, A4, 600 x 600, Печать моно - 18 ст/мин, Печать кол. - 4 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 150 листов, Выход - 50 листов, USB, Wi-Fi, Ethernet, 300 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 406 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при копіюванні | ID Card Copy;копіювання 2 на 1;копіювання 4 на 1 |
| Цвет | білий;чорний |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальная потребляемая мощность | 300 Вт |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 4 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 18 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативная память | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 2 - х рядковий |
| Назначение | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Да |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.2 Вт |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | кольоровий |
| Швидкість кольорового друку | 4 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 18 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 220 г/м² |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 4800 х 4800 |
Информация для заказа
- Цена: 19 999 ₴






