строгий, цветной, A4, 4800 х 1200, Печать моно - 37 ст/мин, Печать кол. - 23 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 250 листов, Выход - 30 листов, USB, Ethernet, СБПЧ - есть
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Высота | 346 мм |
| Глубина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Серый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Назначение | для малого офісу |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 2400 x 1200 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 200 x 200 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T06C14A;C13T06C24A;C13T06C34A;C13T06C44A |
| Також шукають | для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип факсу | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 7 сек |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
Информация для заказа
- Цена: 29 660 ₴








