строгий, цветной, A3, 4800 х 2400, Печать моно - 32 ст/мин, Печать кол. - 32 ст/мин, Сканер - планшетный, протяжной, Подача - 550 листов, Вывод - 125 листов, USB, Ethernet, СБПЧ - есть, 18 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.9 кг |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | двохсторонній друк;друк без полів |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 2400 |
| Максимальная потребляемая мощность | 18 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 32 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 125 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 550 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Параметри дисплея | 10.9 см |
| Назначение | Для офиса |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 2400 x 1200 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 1200 x 600 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T06C14A;C13T06C24A;C13T06C34A;C13T06C44A |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Швидкість кольорового друку | 32 ст/хв |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 32 ст/хв |
| Плотность бумаги | 64 - 256 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 72 339 ₴









