строгий, цветной, A3, 4800 х 1200, Печать моно - 17 ст/мин, Печать кол. - 9 стр/мин, Сканер - планшетный, протяжной, Подача - 250 листов, Вывод - 30 листов, USB, Wi-Fi, Ethernet, СБПЧ - есть, 12 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| ВАЖЛИВО | сканер формату А4 |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальная потребляемая мощность | 12 Вт |
| Максимальний формат друку | A3 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Назначение | Для офиса |
| Підтримувані ОС | Mac OS X;Windows |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 2400 x 1200 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;зі сканером;широкоформатні;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Тип факсу | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Плотность бумаги | 64 - 256 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 31 155 ₴





