
Многофункциональное устройство Epson EcoTank L4360 WiFi (C11CL41411)
17 187 ₴
- В наличии
- Код: 00-00044860
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
строгий, цветной, A4, 4800 х 1200, Печать моно - 33 ст/мин, Печать кол. - 20 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 100 листов, Выход - 30 листов, USB, Wi-Fi, СБПЧ - есть
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Страна производитель | Тайвань |
| Уровень шума | 49 дБ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Глубина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB;Wi-Fi |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 20 ст/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 1000 стор |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Назначение | Для дома |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 9 сек |
| Швидкість кольорового друку | 20 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 33 ст/хв |
| Плотность бумаги | 64 - 300 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 17 187 ₴




