
Многофункциональное устройство Epson EcoTank L3550 WiFi (C11CK59404)
12 290 ₴
- В наличии
- Код: 00-00020867
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
строгий, цветной, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 15 ст/мин, Печать кол. - 8 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 100 листов, Выход - 30 листов, USB, Wi-Fi, СБПЧ - есть
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 179 мм |
| Глубина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB;Wi-Fi |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 30 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 7 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 12 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 1000 стор |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Назначение | Для дома |
| Підтримка технологій прямого друку | Epson Connect |
| Підтримувані ОС | Mac OS;Windows |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 2400 x 1200 |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S14A;C13T00S24A;C13T00S34A;C13T00S44A |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Швидкість кольорового друку | 8 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 15 ст/хв |
Информация для заказа
- Цена: 12 290 ₴




