
Многофункциональное устройство Epson EcoTank L3250 WiFi (C11CJ67412/ C11CJ67418/ C11CJ67405)
10 235 ₴
- В наличии
- Код: 00-00044058
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
строгий, цветной, A4, 5760 x 1440, Печать моно - 33 ст/мин, Печать кол. - 15 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 100 листов, Вывод - 30 листов, USB, Wi-Fi, СБПЧ - есть, 12 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота | 179 мм |
| Глубина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB;Wi-Fi |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 20 шт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Назначение | для малого офісу |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S14A;C13T00S24A;C13T00S34A;C13T00S44A |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Час виходу першої сторінки | 6 сек |
| Швидкість монохромного друку | 33 ст/хв |
| Плотность бумаги | 64 - 300 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 10 235 ₴



