строгий, цветной, A4, 5760 x 1440, Печать моно - 33 ст/мин, Печать кол. - 15 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 50 листов, Выход - 100 листов, USB
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейсы | USB |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота | 179 мм |
| Глубина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 20 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 5760 x 1440 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 15 ст/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Назначение | Для дома |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 х 1200 |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S14A;C13T00S24A;C13T00S34A;C13T00S44A |
| Також шукають | для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип друку | кольоровий |
| Швидкість кольорового друку | 15 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 33 ст/хв |
| Плотность бумаги | 64 - 300 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 9 305 ₴







