строгий, цветной, A4, 4800 х 1200, Печать моно - 11 стр/мин, Печать кол. - 6 стр/мин, Сканер - планшетный, Подача - 100 листов, Выход - 50 листов, USB, Wi-Fi, СБПЧ - есть
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Тайвань |
| Уровень шума | 49 дБ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Ширина | 416 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB;Wi-Fi |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Назначение | Для дома |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 х 1200 |
| Розмір області що сканується | 329 x 483 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-41S |
| Також шукають | бездротові;для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 6 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 11 стор/хв |
| Плотность бумаги | 64 - 265 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 8 379 ₴







