строгий, цветной, A4, 1200 x 4800, Печать моно - 11.3 стр/мин, Печать кол. - 6 стр/мин, Сканер - планшетный, Подача - 100 листов, Выход - 50 листов, USB
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейсы | USB |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 177 мм |
| Глубина | 337 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | друк без полів |
| Додаткові функції при копіюванні | копіювання без полів;копіювання зображення;стирання країв |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 x 4800 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 4 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 10 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 1000 стор |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.35" |
| Назначение | Для дома |
| Підтримувані ОС | Chrome OS;Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;DL;Executive;Letter |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 1200 x 1200 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-41;GI-41 C;GI-41 M;GI-41 PGBK;GI-41 Y |
| Також шукають | для фотографій;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 6 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 11.3 стр/хв |
| Плотность бумаги | 64 - 105 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 9 581 ₴

