строгий, цветной, A4, 4800 х 1200, Печать моно - 8.8 стр/мин, Печать кол. - 5 ст/мин, Сканер - планшетный, Подача - 100 листов, Выход - 50 листов, USB, СБПЧ - есть
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Интерфейсы | USB |
| Уровень шума | 53 дБ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Высота | 163 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Гарантія | 12 |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 20 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 1.7 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 8 стор/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.2" |
| Назначение | Для дома |
| Підтримувані ОС | Windows 10;Windows 11;Windows 8.1 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | 10 x 15 см;13 x 18 см;20 x 25 см;A4;A5;A6;B5;Com-10;DL;Legal;Letter |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 х 1200 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 0.6 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-490 (C);GI-490 (M);GI-490 (PGBK);GI-490 (Y) |
| Також шукають | для фотографій;зі сканером;недорогі;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | є |
| Швидкість кольорового друку | 5 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 8.8 стр/хв |
| Плотность бумаги | фото до 275 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 6 783 ₴



