строгий, цветной, A4, 4800 х 1200, Сканер - планшетный, Выход - 100 листов, USB
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейсы | USB |
| Уровень шума | 54 дБ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Высота | 163 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Максимальна кількість копій | 20 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.2" |
| Назначение | Для дома |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.6 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-490 (C);GI-490 (M);GI-490 (PGBK);GI-490 (Y) |
| Також шукають | для фотографій;зі сканером;недорогі;3 в 1 |
| Технологія друку | струменева |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | кольоровий |
Информация для заказа
- Цена: 8 443 ₴




