лазерный, монохромный, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 40 ст/мин, Сканер - планшетный, протяжной, Подача - 250 листов, Выход - 150 листов, USB, Wi-Fi, Ethernet
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Тайвань |
| Уровень шума | 49 дБ |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.3 кг |
| Высота | 373 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 24 |
| Додаткові функції при друкуванні | Wi-Fi Direct;двохсторонній друк;прямий друк з USB-накопичувача |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Додаткові функції при скануванні | автоматичне двостороннє сканування;автоподача оригіналів |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Оперативная память | 1Гб |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 5 "сенсорний |
| Назначение | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Linux;Mac OS;Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Custom;DL;Executive;Legal |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 070 |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5 сек |
| Частота процессора | 1200 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 199 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 21 487 ₴





