
Многофункциональное устройство Canon i-SENSYS MF754Cdw с Wi-Fi (7185С010)
20 803 ₴
- В наличии
- Код: 00-00035711
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
лазерный, цветной, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 33 ст/мин, Печать кол. - 32 ст/хв, Сканер - планшетний, протяжний, USB, Wi-Fi, Ethernet, 1300 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | AirPrint;друк Mopria;друк на плівках;прямий друк з USB-накопичувача |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Цвет | Белый |
| Максимальна кількість копій | 999 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальная потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 29 ст/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Місячний обсяг друку | 4000 стор |
| Об'єм пам'яті факсу | 500 сторінок |
| Оперативная память | 1Гб |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Назначение | для малого офісу |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 400 х 400 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | 069;069H |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Тип факсу | чорно-білий |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 7.5 сек |
| Частота процессора | 1200 МГц |
| Швидкість кольорового друку | 32 ст/хв |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 33 ст/хв |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Информация для заказа
- Цена: 20 803 ₴



