
Многофункциональное устройство Canon i-SENSYS MF287dw с Wi-Fi (6354C009)
14 762 ₴
- В наличии
- Код: 00-00006846
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
лазерный, монохромный, A4, 1200 х 1200, Печать моно - 33 ст/мин, Сканер - планшетный, протяжной, Подача - 300 листов, Выход - 100 листов, USB, Wi-Fi, Ethernet
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Тайвань |
| Уровень шума | 57 дБ |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13 кг |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 399 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | AirPrint;Wi-Fi Direct;двохсторонній друк;друк Mopria;прямий друк з USB-накопичувача |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання;копіювання 2 на 1;копіювання зображення;сортування;стирання країв |
| Додаткові функції при скануванні | автоподача оригіналів;мережеве сканування на ПК;сканування на USB-накопичувач |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 30 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 300 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Об'єм пам'яті факсу | 100 номерів |
| Оперативная память | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 6-рядковий |
| Назначение | для малого офісу |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Email Print;Google Cloud Print;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Підтримувані ОС | Windows 10;Windows 7;Windows 8;Windows 8.1 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;Legal;Letter |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 600 х 600 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сенсорний дисплей | є |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 072;Canon 072H |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Цветной |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Тип факсу | кольоровий |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Частота процессора | 1200 МГц |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 33 ст/хв |
| Плотность бумаги | 64 - 256 г/м² |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Информация для заказа
- Цена: 14 762 ₴


