
Многофункциональное устройство Canon i-SENSYS MF272dw с Wi-Fi (5621C013)
13 310 ₴
- В наличии
- Код: 00-00031225
+380 (93) 804-84-30
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
лазерный, монохромный, A4, 2400 х 600, Печать моно - 29 стр/мин, Сканер - планшетный, Подача - 150 листов, Выход - 50 листов, USB, Wi-Fi, Ethernet, 1300 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип сканера | Планшетный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 271 мм |
| Глубина | 319 мм |
| Ширина | 372 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Цвет | Черный |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальная потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 29 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабирование | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 2 000 стор |
| Оперативная память | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 5-рядковий |
| Назначение | для малого офісу |
| Підтримувані ОС | Linux;Mac OS X;Windows 10;Windows 8 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 4.8 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 071;Canon 071H |
| Також шукають | бездротові;зі сканером;3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 5.8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Частота процессора | 1200 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Информация для заказа
- Цена: 13 310 ₴



