Монітор 21.5" iiyama XU2292HSU-B6
5 149 ₴
- В наявності
- Код: 00-00133947
Монітор 21.5" iiyama XU2292HSU-B6В наявності
5 149 ₴
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProLite XU2292HSU-B6
21.5-дюймова панель з технологією IPS і частотою оновлення 100 Гц
Стильний дизайн від краю до краю робить ProLite XU2292HSU ідеальним для багатомоніторних конфігурацій. Технологія IPS-панелі забезпечує точне та стабільне відтворення кольорів і широкі кути огляду. Частота оновлення 100 Гц разом із функцією FreeSync забезпечують плавність зображення. Високі показники контрастності та яскравості роблять монітор ідеальним для фотографування та веб-дизайну. Оснащений динаміками, 2-портовим концентратором USB 3.2, роз'ємом для навушників, роз'ємами HDMI і DisplayPort, а також функцією зменшення синього світла для зниження втоми очей, цей монітор забезпечує оптимальний комфорт для користувача. Це чудовий вибір як для багатомоніторних конфігурацій, так і для офісних програм.
Динаміки
Монітор оснащено високоякісними стереодинаміками.
Технологія FreeSync
Технологія AMD FreeSync усуває відставання в найскладніших анімаціях і гарантує плавне зображення незалежно від частоти кадрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;1 х HDMI;4 x USB 3.2 |
| Вага з упаковкою | 4.5 кг |
| Висота видимої зони | 267.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.248 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 14 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології поліпшення зображення | blue light;Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 0.4мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 476.1 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 149 ₴
