Максимальна продуктивність у повнокольоровому режимі
Кольоровий друк з будь-якого місця з блискавичною швидкістю та самовідновлюваним Wi-Fi.
Більше роботи завдяки інтелектуальним функціям підвищення продуктивностіБільше роботи завдяки інтелектуальним функціям підвищення продуктивності та простим комбінаціям клавіш, доступним із будь-якого місця та в будь-який час.
Налаштування та керування з єдиної панелі керуванняНалаштування та керування з єдиної панелі - від реєстрації до поточного використання.
Підвищення рівня безпеки за допомогою HP Wolf ProПідвищить рівень безпеки за допомогою системи безпеки HP Wolf Pro, яка миттєво вбудовується і попередньо налаштовується з коробки.
Швидкий кольоровий друк і просте налаштування- Рішення для великих робочих груп - підтримайте свою робочу групу за допомогою цього компактного, високопродуктивного кольорового принтера, що ідеально підходить для 10 користувачів.
- Блискавична швидкість - прискорте робочий процес за допомогою блискавичної швидкості для роботи в умовах підвищених вимог.
- Гнучкі можливості під'єднання - під'єднуйтеся на свій розсуд. Виберіть Ethernet або самовідновлюваний дводіапазонний Wi-Fi, який допоможе вам завжди залишатися на зв'язку.
- Точні кольори - виглядайте професійно на кожній сторінці завдяки високоякісному друку, реалістичним кольорам і чітким деталям.
- HP Web Jetadmin - централізоване керування парком пристроїв друку. HP Web Jetadmin дає змогу легко додавати й оновлювати пристрої, рішення та політики.
- HP Smart - продуктивність як на долоні. Друкуйте, скануйте та отримуйте "гарячі клавіші", що заощаджують час, за допомогою програми HP Smart.
- Готовність до роботи з коробки - забезпечте безпеку принтера "з коробки". Завдяки попередньо налаштованим параметрам він буде готовий до роботи в будь-який момент.
- Додаткова функція друку за PIN-кодом/потягнутому - додатковий рівень безпеки. Опція PIN/pull дає змогу перевіряти автентичність завдань друку тільки у вашій присутності.
- Додатковий менеджер безпеки HP Security Manager - посилення та спрощення дотримання нормативних вимог. Це оновлення застосовує ваші політики в усьому парку пристроїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.3 кг |
| Висота | 288 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Ширина | 421 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ дисплея | 2" |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 300 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint;Email Print;HP ePrint;Mopria (Android);Wi-Fi Direct |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 35 ст/хв |
| Щільність паперу | 64 - 255 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 373 ₴





