
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (Special) wall mount (WM-IB65HUSB)
859 ₴
- В наявності
- Код: 00-00038628
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 65W 3.25A (Special) wall mount (WM-IB65HUSB) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
PowerPlant спеціалізується на виробництві електротехнічної та електронної продукції. Дане українське підприємство було утворено в 2007 році. Асортимент продуктів, що випускаються під торговою маркою PowerPlant, складається з таких аксесуарів для відео-, фототехніки і мобільної електроніки, як блоки живлення, акумулятори та зарядні пристрої, а також, з універсальних мобільних пристроїв, і фото і відео кабелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Гарантія | 24 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Ideapad Yoga 11;Ideapad Yoga 11s;Ideapad Yoga 13;Ideapad Yoga 13 Ultrabook;Thinkpad X1 |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
- Ціна: 859 ₴


