Килимок 300*700 мм, тканинний "Карта світу" - важливий додаток для успішної ігрової сесії та робочих процесів! Цей килимок має відмінне зчеплення зі столом та забезпечує відмінне ковзання миші для максимально точних дій.
особливості:
• стильний принт
• неслизька основа, гарне зчеплення зі столом
• бічна прошивка
Характеристики:
• розмір килимка – 300*700 мм
• товщина – 3 мм
• матеріал верху – тканина
• основа - спінена гума
• підходить для всіх мишок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Додатково | легко очищається і не потребує складного догляду;нековзна основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 700 х 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴

