
Блок живлення до ноутбуку HP 65W 18.5V 3.5A разъем 4.8/1.7 (PPP09L)
917 ₴
- В наявності
- Код: 00-00157577
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний блок живлення для ноутбука – це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить харчування вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги, навіть при ударах блискавки. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора на Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити термін його служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму. Потужність вибраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати харчуванням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
Даний адаптер підійде для більшості ноутбуків бюджетного сегменту компанії HP і LG.
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму. Потужність вибраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати харчуванням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
Даний адаптер підійде для більшості ноутбуків бюджетного сегменту компанії HP і LG.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,5 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴
